Knowledge Base

خرید VPN V2Ray [برای فارسی زبانان]

خرید vpn v2ray

خرید VPN V2Ray ایران

 خرید V2Ray VPN یکی از درخواستهایی هست که فارسی زبانان این روزها با آن مواجه هستند. پس از تشدید فیلترینگ در ایران در ماههای گذشته و مسدود شدن پروتکلهای سنتی در شبکه یکی از پروتکلهای پیشرفته و جدید که مورد توجه قرار گرفت همین پروتکل V2Ray  بود که در اکثر مناطق دارای سانسور اینترنتی مانند ایران چین ترکمنستان و روسیه قابلیت پیاده سازی و عبور از اینترنت ملی را داشت. اما حالا مساله این هست که خرید V2Ray VPN را از کجا و چگونه انجام دهیم.

چگونگی خرید V2Ray VPN

با امکانات موجود و با استفاده از پرداخت ارز دیجیتال امروزه میتوان سرویسهای وی پی ان را از سراسر دنیا از جمله ایران در گالا وی پی ان خرید کرد. این سرویس روی اندروید و آیفون و ویندوز قابل اتصال هست. همچنین شما میتوانید از سرویس وی پی ان رایگان ما برای تست سرعت و ارتباط استفاده کنید که آزمون خوبی برای اطمینان از ارتباط خواهد بود.

خرید وی پی ان V2Ray برای ایران

متاسفانه وضعیت سانسور اینترنت در ایران با شدت بالایی وجود دارد. با شرایط موجود روشهای قدیمی ارتباطی مانند L2TP PPTP و حتی OpenVPN مسدود شده اند. لذا خرید وی پی ان V2Ray تنها راه برون رفت از شرایط موجود در ایران هست. سرویس های گالا وی پی ان در ایران بر روی سرویس دهندگان اینترنت ثابت مانند  ADSL مخابرات و سرویس دهندگان موبایل از جمله همراه اول ایرانسل و رایتل با سرعت خوبی دارای ارتباط هست.

پشتیبانی V2Ray در ایران

سرویسV2Ray  گالا وی پی ان در ایران بر روی تمامی سرویس دهندگان اینترنتی ثابت و موبایل متصل می شود و شما برای اطمینان از ارتباط می توانید سرویس وی پی ان رایگان گالا وی پی ان را تست کنید تا از پایداری و سرعت ارتباط مطمئن شوید. با تغییر شرایط در کشورهای مختلف ما با بررسی فنی اقدام به تغییرات لازم جهت برقراری ارتباط خواهیم کرد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید با پشتیبانی فارسی گالا وی پی ان در ارتباط باشید.

8 thoughts on “خرید VPN V2Ray [برای فارسی زبانان]

 1. Amir says:

  سلام من در ایران زندگی میکنم و امروز با سایت شما آشنا شده ام شما گفته بودید که برای خرید تست هم ارایه میدهید ولی من هرکجا که نگاه میکنم لینک تست رایگان شما را نمیبینم لطفا راهنمایی بفرمایید من در صورتی که سرعت و پایداری خوب باشد برای همیشه از شما خرید میکنم

  1. Mark says:

   Persian language support :
   سلام عزیز وقت بخیر , به دلیل اسپم کردن بعضی افراد برای دریافت تست , این سیستم از طریق سایت موقتا بسته میباشد و جهت دریافت تست به پشتیبانی پیام بدید

 2. emdadmobi3 says:

  چرا پس با ریال قابل پرداخت نیست

  1. Mark says:

   سلام به دلیل مسائل امنیتی خود شما فعلا غیر فعال است و با ارز دیجیتال پرداخت داریم.

 3. m.s says:

  Hi
  The purchase and payment were made, Accounts get activated . tnks

  1. Mark says:

   np ♥♥

 4. VecSpamp says:

  wish you luck

 5. VecSpamp says:

  likeee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *